Dovolená

Ty mohou nastat s čímkoli, ale nejčastější bývají s odletem a návratem zpět. Tedy pokud jste si nezakoupili dovolenou sakum prásk se vším všudy. I s letenkami. Když pak ovšem zjistíte, jak vás při jejich ceně agentura natáhla, nejraději byste se neviděli a propadli do pekla. A letenky tam hodili také.

Proto není někdy od věci, poohlédnout se po dovolené, ale cestu si vyřídit sám, na vlastní triko.

Letadlo

Jistě si říkáte, že nemáte čas pátrat po kdejaké společnosti, myslím tím letecké, která kde a za kolik poletí. Nyní již nemusíte, již tomu není třeba. Hned se o tom přesvědčíte.

Ona totiž existuje stránka, nebo chcete-li web, kde levné letenky naleznete ihned a bez složitého pátrání mezi dalšími weby jednotlivých společností nebo letišť.

Hned když vám web naběhne, vidíte naprosto jednoduchou tabulku, kam zadáte své údaje. Tím máme na mysli ty, které jsou potřebné pro případné vydání letenky. Nemusíte tam tedy vypisovat zbytečnosti, protože web je dělán (stavěn) hlavně kvůli rychlosti. Budete-li hledat volná okénka, abyste napsali počet trenýrek, kteréžto si vezete s sebou, tak nehledejte, neb tam nic takového není.

Pokud jste tedy zadali potřebné údaje, musíte chviličku počkat, protože stránka prohledává nejčerstvější údaje všech společností a všech možných letů. Celé to může trvat někdy i minutku, někdy je to do deseti sekund. To už záleží na více faktorech, které zde nemá význam probírat. Pro vás je podstatné jen a pouze to, že vám to nabídlo údaj o nejlevnějším letu do vámi zvolené destinace.

Vám to uspořilo spoustu času a vy se nyní můžete dle vlastního uvážení zařídit dále.

Startující letadlo

Takových webů není na českém internetu zrovna nějak moc a kdyby se napsalo, že tento je jediný a jedinečný, asi by to nebylo daleko od pravdy. Proto jej můžete využít kdykoli, nejen při cestě na dovolenou, ale vždy, když jej budete potřebovat.