Generika Viagry neřeší prvotní příčinu ztráty erekce

Když se muži mezi sebou baví o ženách, nezapomínají také na intimní témata. Ať už jsou jejich myšlenky jakkoli důvěryhodné, co se týče jejich soukromí, podstatné je, že se vše točí kolem krásy ženského těla. I když bychom na ženách měli hodnotit zejména jejich vnitřní krásu, jejich povahové vlastnosti, vždy se do hovoru připlete žena nahá, zcela svlečená, která neskrývá před svým vyvoleným vůbec nic.

dívka v posteli

Milování s ženou se pro muže také odvíjí v tomto duchu, vnímají energii živé bytosti, ale zároveň jsou nesmírně šťastni, když mohou sledovat vztyčené bradavky, vlnící se ňadra, ploché bříško s rozkošným pupíčkem, vzrušením vlhké dlaně a plosky chodidel a vstup do vagíny, narůžovělý a nesmírně svůdný. Pro muže je ženské tělo něčím nepopsatelně krásným, a s trochou nadsázky řečeno, mohou-li porovnat krásu vzrostlého stromu nebo voňavé růže, vždy bude na prvním místě dokonalost tvarů ženského těla.

dívka v pyžamu

Budeme-li tedy vnímat ženu jako to nejkrásnější, co se na naší planetě vyskytuje, muži mají v tomto směru vlastně nevýslovné štěstí, protože mohou při milování sledovat i sebemenší pohyb živého organismu, živoucí bytosti, která je miluje, a poskytuje jim nebývalou rozkoš pro všechny tělesné smysly – pro zrak, sluch v případě milostných vzdechů, chuť, jestliže ji líbají, olizují pot a provádí orální sex, a také vůni potu, díky níž se snadno vyhnou incestu.

Dokud tato rozkoš funguje, je mužský život opravdu naplněn obrovskou touhou milovat a užívat si blaženosti. Jakmile se však erekce začne vytrácet, a muž se shání po generikách Viagry, je zle. Sildenafil, v nich obsažený, totiž nevyřeší problém na sto procent, na něj je třeba se zaměřit důsledně, co se týče jeho prvotní příčiny, a ty bývá zakotvena v chronickém stresu, ve špatné životosprávě a nedostatku vhodného tělesného pohybu.