Založte rodinu a žijte ve svém

místnost, židle, postel

Pořád se harcujete odnikud nikam a čas Vám utíká. Vám by se nelíbilo založit rodinu a vracet se z tuzemských montáží do svého rodinného domku, kde Vás očekává milující rodina? Jaké to je vracet se na ubytovnu a randit pod rozkvetlými stromy na Petříně? Váš věk už napovídá změnu Vašeho životního stylu.

Jestli oponujete tím, že nemáte na to, abyste zvládli zažádat o 100% hypotéku, pak si nalijme čistého vína a povězte, proč máte takový pocit?

· Máte snad příliš vysoký věk?
· Nemáte nemovitost, kterou byste zastavil proti hypotečnímu úvěru?
· Zdají se Vám v bance příliš přísná pravidla pro získání hypotéky?
· Nepotřebujete slyšet zamítavou odpověď?
· Nechce se Vám s dluhem vejít do stavu manželského?
· Máte jiné důvody, které Vám brání zažádat o hypotéku?

Víte, nejlepší odpovědí na Vaše otázky, které Vám brání v rozhodujícím kroku, bude informovanost o produktech. Např. v nebankovním sektoru na Vás 100% hypotéka čeká.
Záleží jen na Vás, jestli se budete v koutku pokoje na ubytovně užírat tím, že nemůžete svou vyvolenou přivést do vlastního společného bydlení. Nebo zda věnujete čas tomu, abyste učinil rozhodný krok ke společným zítřkům.

skládačka z peněz, peníze

Věk se zvyšuje. Ten nezastavíte. Právě proto neváhejte, abyste měl dostatek času na splácení nízkých měsíčních splátek.

Nemovitost přece budete mít. A tu zastavit proti 100% hypotéce můžete.
Zamítnutí určitě neuslyšíte, protože Vám budou nastavena taková pravidla, která zvládnete. A také nezapomeňte, že na všechno budete dva!

S tím souvisí i dluh, se kterým budete vstupovat do manželství a tolik se jej obáváte. Vaše manželka bude rozhodně chtít bydlet ve svém!

A jestli Vám brání ještě jiné důvody, seznamte s nimi nebankovního experta. Možná nejsou zase tak fatální, abyste měl potíže se získáním 100% hypotéky!
Začněte žít podle Vašich představ a podle toho, na co opravdu máte finance. Skutečnost Vás může jen mile překvapit!

cihlový dům, cesta, garáž