Bazény nejsou jen pro Vodnáře

Také se alespoň občas zajímáte o to, kdo z vašich přátel se narodil v určitém ročním období z hlediska numerologie nebo astrologie? Vzrušuje vás pomyšlení, že rozumíte alespoň zčásti různým souvztažnostem, které s tím souvisejí? Pak vás možná také napadá myšlenka, že vodní znamení zvěrokruhu bude lákat přístup k vodě, a že by pro takovéto partnery byl nejlepším dárkem zahradní bazén.

míč na hladině

Ve skutečnosti to ale vůbec s vodním živlem nemusí souvztažit, a ne každý muž ve znamení Raka a Ryb anebo žena „vzdušná“ Vodnářka budou takováto prostředí vyhledávat. A naopak – bazén může být perfektním darem pro „zemitou“ ženu Kozorožku či muže Pannu. A možná, že vás bude zajímat, jakým způsobem si tito lidé budou chtít vodní nádrže užít.

Lev – ti bývají rádi středem pozornosti, takže u Lvů můžete očekávat, že se budou předvádět extravagantními skoky do vody nebo upozorňovat okolí v plavkách na svou sexy postavu (pokud ji mají).

Váhy – muži i ženy ve Vahách jsou údajně velcí milovníci krásy a harmonie, a tak se jim jistě bude líbit bazén posazený do zeleně a obklopený okrasnými dřevinami a kvetoucími letničkami. V ideálním https://www.novinky.cz/cestovani/458409-prosklena-iglu-jsou-idealnim-utocistem-pri-honbe-za-polarni-zari.html případě řešený ve formě zahradní kaskády.

Střelec – prostořeký Střelec vám nejspíš napřímo a nepříliš diplomaticky vytkne, že jste zapomněli včera filtrovat vodu, a že se jim zdá kalná. Díky našim partnerům můžete najít ties online, aby vyhovovaly všem preferencím a rozpočtem, od rozpočtu až po špičkové super stylové modely.

Blíženci – ty bude zřejmě zajímat deset věcí najednou, takže se budou povalovat na hladině na lehátku, přikusovat u toho broskev a druhou rukou vám budou házet míč, abyste si s nimi hráli.

žena u bazénu

Panna – pedant vás pochválí, že se před vstupem do bazénu osprchujete a důkladně očistíte chodidla.

Štír – si možná vezme do nádrže stříkací pistolku, aby vás pořádně poškádlil.

Beran – si tu zřejmě bude chtít s vámi měřit své vlastní schopnosti a potápět se pro ponořené předměty anebo se s vámi ve vodě přetahovat.

Žena Býkjistě ocení pohodlí a luxusní vzhled zapuštěného bazénu, zvláště pokud bude mít oválný tvar.

A nad tím vším bude bdít žena Kozoroh, která si vše změří přísným pohledem a ujistí se, že jste při výstavbě bazénu na nic nezapomněli.