Bez instalatérů by byl život trpký


Lidský život není jednoduchý. Máme vůči sobě i ostatním tolik povinností, že sotva zvládáme postarat se o vlastní tělo, natož pak řešit ostatní věci. Kupříkladu se někde dozvíte, že Češi, Moravané i Slezané trpí deficitem vitamínu D, a tak na toto reflektujeme po svém a řešíme tuto v uvozovkách „havarijní situaci“ vhodnými doplňky a častějším sluněním. Anebo se dozvíme, že je v dnešních potravinách málo hořčíku, a že bychom jej měli doplňovat suplementy a změnou jídelníčku, a tak máme zas co řešit. A do třetice někdo upozorní na to, že bychom měli užívat jako potravinové doplňky Chlorellu a Spirulinu, s nimiž se dobře detoxikuje a vyživuje organismus, takže jsme zas v té kuchyni a u jídelního stolu.

kuchyňský dřez

Kuchyň se tak stává jedním z nejdůležitějších míst v domě, a proto by tu také mělo všechno klapat i po technické stránce. Ne vždy se to ale daří a stává se, že se nám zanese odpadový sifon a spolu s ním i odpadové a někdy dokonce i kanalizační potrubí.

moderní kuchyně

Jestliže dojde k takové havarijní situaci, dřez se plní vodou a vy si nevíte rady, co s tím, když nepomáhá ani hydroxid sodný a prošťuchování odpadu gumovým zvonem, neváhejte zavolat havarijní služby. Instalatéři udržují nonstop servis a jsou vám k dispozici i o víkendech, svátcích, a v nočních hodinách.

Někteří lidé se mohou zdráhat volat instalatéry kvůli takové „prkotině“ v sobotu odpoledne, když není běžná pracovní doba, ale na toto opravdu nehleďte. Závada v odpadovém potrubí a v kanalizaci si nevybírá termíny a je jí úplně jedno, jestli je úterý ráno devátého srpna, anebo Štědrý večer. Měli byste mít také na instalatéry již uložený telefonický kontakt, a jakmile se nějaká závada objeví, nebudete se zbytečně zdržovat vyhledáváním kontaktů na Internetu a rovnou popadnete telefon a začnete urgentní problém tlumočit a řešit. Instalatéři jsou schopni se k vám dopravit do hodiny.