Jak si přivydělat na mateřské

Mnohé z žen to znají. Z aktivního pracovního života se přesunete do aktivního mateřského života. Naplňuje Vás to sice obrovským štěstím a někdy i únavou, ale Vaše peněženka zeje prázdnotou. Sice můžeme být ještě rádi, že žijeme ve státě, kde se matky finančně podporují, ale zůstanete-li doma s dítkem tři nebo dokonce čtyři roky, je měsíční příspěvek od státu velmi nízký na to, aby se z něj dalo slušně vyžít. Oporou sice bývá manžel, ale někdy se rodina ocitá opravdu v hmotné nouzi a žena se poohlíží po možnostech, jak rodinnému rozpočtu přilepšit a zároveň moci zůstat doma s dítětem.
chůva pro děti

Možnosti přivýdělku

·         Roznáška letáků, či novin
U matek na rodičovské dovolené oblíbená činnost, protože se pohybujete na čerstvém vzduchu (dobře, ve větších městech a při inverzi zrovna ne) a máte to místo procházky s kočárkem. Bývá relativně slušně placená, kolem 100,-/hod. ento článek nabízí dopravu zdarma u kvalifikovaných Face mask produkty, nebo si je kupte online a vyzvedněte v prodejně ještě dnes na lékařském oddělení
·         Kompletace propisek a jiných výrobků
Většinou nenáročná práce z domu, na kterou si najdete čas, když dítko spí. Odměny nejsou zrovna vysoké.
·         Operátor
Pomocí skypu nebo telefonu můžete kontaktovat z domu potencionální klienty různých společností a nabízet produkty. Vhodné pro silné žaludky a schopné spíkry.
·         Ruční práce
V poslední době stále rozšířenější také díky sociálním sítím, kde mohou maminky své výrobky nabízet. Oblíbené jsou oblečky pro miminka, či dekorace do pokojíčku, ale i originální oblečení pro dospělé. Vhodné pro všechny šikovné ruce.
·         Hlídání dětí
Když už máte doma jedno nebo dvě, proč si k tomu nevzít další a nepomoci tak jiné mamince, která se chce vrátit do práce nebo potřebuje hlídání na pár hodin v týdnu.
náprstek a špendlíky
·         Vaření a pečení na zakázku
Kdo se rád otáčí v kuchyni, může péci dorty a cukroví na zakázku nebo vařit třeba vegetariánskou, či bezlepkovou stravu pro zájemce.
Na internetu objevíte možností ještě mnohem více. Záleží pak na tom, co jste všechno ochotné dělat, za kolik a kolik na to máte času. Zda Vám někdo potomka může pohlídat nebo ne.