Kdo je kdo na koleji


Hráč
Vyskytuje se v mužském i ženském podání. Vyznačuje se výkonným počítačem a dietou sestávající se zejména z rozmražené pizzy, energy drinků a gumových medvídků. Pakliže umějí používat při hře sluchátka, jedná se o celkem oblíbený druh spolubydlícího, protože dokud běží elektřina a funguje internet, tak vlastně nic nepotřebuje a jeho životní styl je celkově dost minimalistický. Naopak pokud sluchátka nemá, stává se noční můrou. Na druhou stranu se pak naučíte mnoho zajímavých anglických slovíček. Nebo vy snad víte, jak se anglicky řekne jednoapůlroční meč?
závody aut v tv.jpg 
Pasivně agresivní obluda
Ne, ne, ne a ne. Tohle je vážně asi to nejhorší, s čím se můžete setkat. Znáte takový ten typ lidí, co vám nikdy neřeknou nic do očí, ale neustále nechávají naštvané vzkazy na lednici? A dokonce ani vzkazy nejsou přímo naštvané, protože oni se „přece nechtějí hádat“. Takže místo „ještě jednou necháš koupelnu takhle zasviněnou a myješ se v rybníce. Ukliď si to po sobě.“ vám napíší „mohli bychom všichni zkusit udržovat koupelnu o něco čistější :*?“. Jsou to lidé, co se celý den chovají uraženě, ale když se jich zeptáte, co se děje, odpověď vždycky bude: „ale nic“.
 
Maminka/tatínek
Tohle je naopak velmi populární druh spolubydlícího, který se bohužel vyskytuje jen velmi vzácně. Možná jste někdy bydleli s tím andělem, který nejen, že vám vždycky přesně připomněl, že máte zaplatit nájem, ale ještě se o vás postaral při kocovině a jakýmsi zázrakem měl vždycky po ruce poslední ibalgin, tampon nebo kondom. Sice si z nich děláte legraci, ale na konci roku začnete nenápadně zjišťovat, jestli by se jim nechtělo vás adoptovat.
 mladá žena s hrnkem.jpg
Duch
O tomhle člověku nevíte prakticky nic, protože jste ho za poslední rok viděli asi čtyřikrát. Jejich přítomnost prozrazuje jen občasný pohyb talíře po kuchyňské lince. Tímto zdravím Dana.