KetoMix láká na fantastické slevy až 60 %

Všichni, kteří někdy zkoušeli nějaké diety, dobře vědí, o čem je řeč. Najít správný redukční režim, s nímž efektivně a rychle shodíte nadbytečné kilogramy, není snadné. Hubnutí ve stavu ketózy s programem KetoMix ale zaručuje dobré výsledky. Výrazné snížení přísunu sacharidů ve stravě donutí vaše tělo, aby hledalo zdroje paliva jinde. Po několika dnech spálíte zásoby glykogenu v játrech a dostanete se do stavu ketózy. V ní s trochou nadsázky mozek přikáže, aby organismus při látkové výměně využíval nahromaděné tuky.

ketomix

Dieta na měsíc

Stav, kdy tělo přijímá minimum sacharidů, pomůže lidem, jejichž buňky se staly rezistentními vůči působení inzulínu. Lépe zareagují na působení hormonu, který v našem těle zpracovává cukry. Dosáhnout odbourání tukových polštářků kolem pasu, na stehnech a hýždích ale můžete jedině tehdy, když budete redukční režim v ketóze dodržovat delší dobu. Samotnou ketonovou dietu charakterizuje několik fází a vy byste měli projít všemi, aby se váš metabolismus opravdu nastartoval a začal brát energii z uložených tuků. Proto jistě oceníte, že se ketonová dieta na 4 týdny nyní nabízí se slevou 36 %. Pro lepší výsledky můžete koupit třeba dva balíčky.

dieta

Koktejly doplní bílkoviny

Zpočátku si budete na dietu zvykat. Při jejím delším dodržování ale pravděpodobně zjistíte, že vám stravovací režim založený na vyšším příjmu proteinů vyhovuje. Nebudete se cítit tak unavení, budete mít více energie. Je obecně známou pravdou, že konzumujeme mnohem více sacharidů, než bychom měli a naše tělo to jenom zbytečně zatěžuje. Budete se proto porozhlížet po dalším způsobu, jak chutně doplnit bílkoviny. Může se vám hodit balíček proteinových koktejlů na 4 týdny, který získáte se slevou. Dalších 20 % uspoříte při nákupu proteinových vanilkových tyčinek. Strava založená na proteinech ovšem může být překvapivě pestrá, což dokazuje sortiment proteinových polévek KetoMix. KetoMix prodloužil týden slev Bmikalkulacka trvají do 7. listopadu, tak je nepropásněte. Ušetříte až 60 % z ceny některých položek nabízeného sortimentu.