Nejoblíbenější tablety do bazénu

Sníte už delší dobu o vlastním bazénu? Zatím jste ve fázi přemýšlení nebo už jste se posunuli někam dál? Zahradní bazén si může pořídit v dnešní době v podstatě téměř kdokoliv. Samozřejmě potřebujete k tomu trochu místa na zahradě, takže ke stavbě bazénu je ideální rodinný dům se zahrádkou. Jakmile si najdete místo, tak stačí vymyslet, jak bude vypadat. Bude to ten hluboký, zabudovaný v zemi, vybetonovaný, se stříškou? Takže velká investice, ale vydrží vám dlouhé roky i do budoucna? Nebo zvolíte raději něco skromnějšího, například malý kulatý, se schůdky, jenom mírně zapuštěný pod úrovní terénu, a ne moc hluboký, aby se v něm mohly koupat i děti a vy nikdy nemuseli mít strach, že se něco stane?

žena v bazénu

Možností je opravdu mnoho na výběr. Někteří z nás jdou ještě dál a rovnou ho zabudují do budovy, ale to už je spíše skoro jako sen z nějaké pohádky, takže se pojďme podívat, co nás pak čeká, když si bazén pořídíme domů. Nejdůležitější je údržba vody. A k tomu vám pomohou pomoci právě multifunkční tablety 5v1. Jedny z nejoblíbenějších tablet na čištění bazénů vůbec! Obsahují totiž hned několik účinných látek, díky čemuž vodu dezinfikují, čistí, a nedovolují řasám a mechům, aby se v bazénu vytvořil povlak. Multifunkční tablety mají mnoho cenných vlastností. Jednou z jejich předností je i použití.

květina na vodě

Jsou velice praktické a dávkují se například stejně jako tablety do myčky nebo pračky, prostě stačí jedna a vy víte, že bude na delší dobu opět zase všechno v pořádku. Do bazénu pak nemusíte přidávat dalších deset různých přípravků – chlor, proti řasám, proti mechům, na čištění, na udržení hodnoty pH, na dezinfekci. To všechno zajistí právě tento jeden jediný přípravek. Navíc jsou hygienicky nezávadné a nedráždí pokožku plavců, a to je zřejmě to nejdůležitější, protože právě o své zdraví bychom se také měli strat a když už si pořizujeme bazén, ve kterém chceme plavat a udržovat se fit a v kondici, tak je také nesmírně důležité myslet i na to, že voda musí být čistá, hezká a průzračná, ale především hygienicky nezávadná a musí mít správné hodnoty pH, abychom si zbytečně neničili kůži.