Půjčovna aut v Praze 9 jako partner pro výlety za fotografováním panoramat v Česku

Když zauvažujete o tom, že byste si pronajali osobní vůz pro výlety s rodinou, s kamarády nebo kolegy ze zaměstnání, bude vás v první řadě zajímat (kromě ceny pronájmu a smluvních podmínek) trasa a místo pobytu, kam se společně vypravíte. Paradoxně to bývá na celé situaci to nejobtížnější – shodnout se na společném programu tak, aby se nikdo nenudil, abyste museli jít cestou co nejmenších kompromisů, a aby to nebyl váš poslední výlet, ale naopak jeden z těch, na něž příště navážete s podobnými úmysly.

Neradi bychom vás odrazovali od návštěvy historických pamětihodností, s nimiž naše země slaví obrovské úspěchy zejména v zámoří, kde neobjevíte žádnou hradní zříceninu ze 14. století, ale rádi bychom vám připomněli, že je u nás překrásná krajina, jako stvořená pro fotografování panoramat.

hrad Karlštejn

Fotografování přírodních panoramat

Půjčovna aut v Praze 9 vám bez problémů pronajme vůz v kteroukoli roční dobu a na jakkoli dlouho, záleží na vzájemné dohodě, a tak je zcela ve vaší režii volba vhodných míst a tras, kudy se vypravit, a kdy, aby si z výletu všichni účastníci výpravy odnesli ty nejkrásnější zážitky. Máme pro vás pár tipů, která místa jsou zajímavá pro focení i pro kochání se krajinou, což má obrovský pozitivní vliv na psychiku.

Hrad Karlštejn – nenechte si ujít překrásný kruhový výhled, který vám nedopřeje mnohá rozhledna. Ze silnice mezi osadou Krupná a obcí Běleč, spojnicí s golfovým hřištěm, máte jako na dlani nejen siluetu hradu, ale i krásu okolní krajiny.

Kleť versus Dlouhý vrch – na vrchol Kleti se vypravte za slunečného počasí a nebudete litovat. Překrásná panoramata nafotíte z ochozu rozhledny, a pokud si opravdu chcete užít krásný zbytek dne, pohled na Kleť a České Budějovice z druhé strany (z východu) spatříte z Dlouhého vrchu u Rudolfova.

pohled na ŠumavuBožídarské rašeliniště

Boží Dar – nejvýše položené město v ČR a přilehlé Božídarské rašeliniště nafotíte z vrcholu sjezdovky Za Prahou. Je tu opravdu krásně a čistý vzduch.

Luž – nejvyšší vrchol Lužických hor nabízí nádherný pohled do údolí na českou i německou stranu.

Silnice č. 22 – spojnice mezi Klatovy a Domažlicemi je ideální pro focení podhůří Šumavy. Stěží objevíte lepší místo.