Sledujte svůj vozový park online


Přemýšlíte, jak mít neustálou kontrolu nad svými vozidly a firemními stroji? Vyzkoušeli jste vše dostupné a zatím bez úspěchu? A slyšeli jste už o RMC systému? Jedná se o satelitní sledování pohybu vozidel. Tento sofistikovaný systém vyřeší váš problém jednou provždy!
Je možné sledovat pohyb mých vozidel? Ano! Vaše řešení je RMC systém. Jedná se o online monitoring vozidel a pracovních strojů. Nashromážděná data se promítají pomocí aplikace RMC konečnému uživateli. Prohlédnout si tak můžete například to, kde se vaše stroje právě nachází, můžete si je ohlídat během odstávky a podobně.

kombajn na poli

Co vše RMC systém umí? Všechno! Od sledování vozidel až po konečnou administrativu. A to opravdu nepřeháníme. RMC systém sleduje spotřebu pohonných hmot, vyhodnocuje jízdní styl, vytváří výkazy produktivity práce, sleduje nakládky bagrem, dokladuje kvalitu práce a provedené výkony, poskytuje automatickou knihu jízd a mnohem více. RMC systém dokonce ohlídá vaše vozidla před krádeží pohonných hmot a také krádeží vozidel samotných! A to se rozhodně vyplatí, nemyslíte?

Navíc! Systém RMC si můžete doplnit o několik dalších zařízení. Zařízením Fuelbox pro tankování pohonných hmot, zařízením G-LOAD pro vážení ve lžíci nakladače, zařízením Checkbox pro evidenci docházky zaměstnanců nebo zařízením Gatebox pro evidenci vjezdů a výjezdů branou.
Zajímá vás, jak si data prohlédnete? Pomocí chytré aplikace RMC. Nepotřebujete si instalovat žádný nový software, postačí, když si zapamatujete přístupové údaje. Pomocí nich se pak do aplikace přihlásíte na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.

bílý vůz v garáži

Chcete mít neustálou kontrolu nad prací vašich strojů a zaměstnanců? Chcete eliminovat ztráty pohonných hmot a mít kontrolu nad tím, kde se vaše vozy nachází? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme všechny otázky a najdeme řešení přímo pro vás na míru.