Vsaďte na kyslíkové tablety a na zápach chlóru můžete jednou provždy zapomenout

Máte citlivou pokožku? Máte problémy se snášenlivostí chlóru obsaženého v bazénové vodě? Dělá se vám špatně okamžitě poté, co ucítíte zápach desinfekce na veřejném koupališti? Pak je ideálním řešením právě pro vás pořízení vlastního koupacího bazénu a jeho desinfekce s pomocí přípravků bezchlorové chemie.
červenočerné plavky.jpg

K údržbě vaší domácí koupací nádrže už zdaleka nemusíte používat pouze chlór, který je nejoblíbenějším spolehlivým desinfekčním přípravkem na všech veřejných koupalištích. Běžní spotřebitelé a uživatelé domácích bazénů již mají k dispozici celou pestrou paletu přípravků bazénové chemie, ze kterých mohou vybírat podle svých potřeb a nároků na koupání. Bez obav tak můžete sáhnout po spolehlivých přípravcích bezchlorové bazénové chemie založených na principu využití aktivního kyslíku.
Tyto přípravky seženete v různých podobách a skupenstvích. Vybírat tak můžete mezi kyslíkovými tabletami či tekutými přípravky. Tyto výrobky fungují na bázi aktivního kyslíku s velkým oxidačním potenciálem, který spolehlivě likviduje všechny nežádoucí mikroorganismy v bazénové vodě, ať už se jedná o sinice, řasy či bakterie.
sluneční brýle u bazénu.jpg
Například využití kyslíkových tablet je maximálně pohodlné a spolehlivé zároveň. Stačí si vybrat tu správnou velikost tablet v závislosti na objemu vody ve vaší nádrži a tuto tabletu pak umístit do plováku, skimmeru či dávkovače tablet. Pomalým pohybem plováku, který bude vítr unášet po vodní hladině, dochází k postupnému rozpouštění tablet a rovnoměrnému rozmístění aktivního kyslíku v nádrži. Jakmile ve své nádrži budete udržovat stálou dostatečnou hladinu aktivního kyslíku, žádné nežádoucí znečištění mikroorganismy vaší bazénové vodě nehrozí.
Vybírat můžete nejen z různých velikostí kyslíkových tablet, ale také z různě velkých balení.
Uvidíte, že vás kyslíkové tablety nezklamou a užijete si letní koupání na maximum.