Hypotéka pro každého

Také patříte k tomu dlouhému zástupu odmítnutých žadatelů o půjčku? Tak to jste pravděpodobně v situaci, kdy máte nějaký problém v registru nebo příliš nízké daňové přiznání. Jsou ale chvíle, kdy opravdu potřebujete nutně peníze a nemáte, kam se obrátit. Není potřeba zoufat, je potřeba hledat tu nejschůdnější cestu. Pro žadatele o půjčku, kteří nevyhovují některým požadavkům běžné banky, může být řešením pomoc v podobě nebankovní americké hypotéky. Tento finanční produkt není závislý na nutnosti prázdného registru dlužníků. Výhody jsou ale daleko širší.

hypoteční úvěr

  • Pokud se rozhodnete pro tento druh půjčky a budete ji moci splatit dříve, pak v žádném případě nebudete muset zaplatit nesmyslný poplatek za to, že se vaše finanční situace natolik vylepšila a vy se chcete svého závazku zbavit.
  • Nejste tedy vázáni po celou dobu, na kterou byla vaše hypotéka vypočítána a dojednána.

Váš dům vám pomůže

Jestliže jste vlastníkem některé vhodné nemovitosti, která se nachází na území České republiky, můžete ji zastavit a tím potřebné finance snadno získat. Po celou dobu, co bude váš majetek v zástavě, zůstáváte dál jeho majitelem. Vaši kapsu zbytečně nezatíží ani odhad této nemovitosti, protože vše zařídí a zaplatí protistrana. Vaše finanční injekce může být stanovena až na sedmdesát procent z odhadní ceny vašeho rodinného domu, rekreační chaty, víkendové chalupy, garáže, družstevního bytu nebo i pozemku.

zisky

  • Jestliže možnost zástavy vlastního majetku nemáte, může pro vás tuto službu udělat třetí osoba.
  • Tou může být prakticky kdokoliv.
  • Ať už někdo z příbuzenstva nebo třeba jen ochotný přítel.

U hypotéky tohoto druhu odpadá i zbytečné a celou věc prodlužující papírování. Své finanční prostředky můžete mít v podstatě za pár hodin. Do jednoho dne bude schválena a po podepsání smluv poputují peníze na váš účet.