Jen žena ví, co ženě dělká dobře

Hledáte uvolnění, krásu, něhu a pocit sounáležitosti? Vše vám nabídne tmavovláska Sarah Mataharisalon v luxusním salonu v centru Prahy. Stačí, když si ji objednáte na vámi zvolený den a hodinu a Sarah vás převezme do své péče. Specializuje se na body-to-body masáž, ale i klasickou erotickou masáž, a to jak pro pány i pro dámy a její doménou je masáž penisu. Tato brunetka nenechá nikoho na pochybách, že zná skvělé relaxační techniky, které poznáte i vy na svém těle. Vaše přetažené a unavené svaly profesionálními hmaty uvolní a uvede vás postupně do tak nádherného vzrušení, které bude každým okamžikem stoupat, až se propadnete do ráje snů a necháte se unášet svými představami, jež se stanou záhy skutečnými. Žádostivě budete toužit po slastném vyvrcholení, tolik budete nabuzeni.

žena ústa

Zvolíte-li body-to-body masáž, bude vás exotická Sarah masírovat svým krásným mladým pevným tělem. Nejprve nanese na své tělo a posléze i na vaše horký éterický olejíček, aby těla k sobě pěkně přilnula. Masírování začíná tím, že ležíte na břiše a masérka se přivine na vaše zadní partie, které pomaloučku a smyslně začíná masírovat a mazlit svým tělem. Záda, ramena, zadeček, stehna, lýtka, sklouzne k vašim boků. Nevynechá žádný kousíček vašeho žádostivého těla. Poté se obrátíte na záda a masírování pokračuje face-to-face a vy sledujete, jak se vám otírá svými plnými prsy o obličej, hruď, genitálie. Součástí masírování je i ruční vyvrcholení a záleží na domluvě, kdy si ho budete přát.

Jestliže vyvrcholíte již během masírování, což není divu, a pánům se velmi často stává, že pohled na svůdnou brunetku je zcela okouzlí a její profesionální a zároveň něžné i dráždivé masírování je přivede na hranici slasti dříve, než si naplánovali, nemějte obavy. Masírování nekončí a pokračuje až do vyčerpání časového limitu.

žena relaxu

Sarah nabízí, krom jiných, i erotickou masáž pro ženy, které vede k tomu, jak se mohou dotýkat svého vlastního těla bez pocitu studu. Jen žena ví, co ženě dělá dobře a Sarah vám dokáže pravdivost těchto slov. Ženy se mají také nač těšit a samozřejmostí je také ruční vyvrcholení, kdy se vás dotýká a jemně masíruje http://www.eroticke-masaze-wellness.cz/kdo-dnes-masiruje.html vaše intimní partie.