Knížkový obal na Xiaomi Redmi 7A je osobitý a přitažlivý

Chcete-li, aby váš mobil nebyl jen pouhým kusem elektronického zařízení a aby se oblékl do elegantního kabátu, zvolte flipové pouzdro. Svým vzhledem připomíná malou knížečku a právě knihy do našeho života vnáší prvky osobité kultury a životního stylu.

žena s mobilem

Není nad papírovou knihu

Vývoj mobilních telefonů dospěl do fáze, kdy tlačítkové přístroje postupně vytlačuje dotykový displej. Ve srovnání s tlačítky má mnohem širší možnosti využití a bylo by stěží představitelné obsluhovat internetový prohlížeč pouze pomocí jednotlivých tlačítek. Postupně také vzrůstá rozlišení a velikost dotykové plochy a tak se vlastně mobilní telefon mění na něco jiného, co lze stěží pojmenovat. Chytrý telefon už vlastně není telefonem, ale spíše malým přenosným počítačem. Ovšem ještě jeden příměr mu sedí – v kombinaci s flipovým pouzdrem připomíná knížku nebo kapesní diář.

obsluha telefonu

Vzhled flipového pouzdra je jeden z důvodů, proč je o něj takový zájem, rozevřené desky navozují dojem, že v ruce držíme papírový knižní výtisk. Kniha symbolizuje pocit bezpečí, pohody a vlastního zázemí, s knížkou v ruce usedáme vždy někam, kde je klid, a kde máme na čtení vhodné podmínky. Proto je také i v dnešní digitalizované době papírová kniha čímsi jedinečným, co k našemu životu neodmyslitelně patří, a co nelze nahradit žádnou elektronickou pomůckou, a teprve ne knihou v elektronické podobě.

Máte-li obal Xiaomi Redmi 7A https://www.modnimobil.cz/xiaomi-redmi-7a-obaly-kryty-pouzdra-1321 ve tvaru rozevřené knihy v ruce, vnímáte jeho tvar, hladký povrch, jeho rozměry, barvu i vůni, i když jednou rukou obsluhujete dotykový displej. Máte podvědomě pocit, že držíte v ruce knížku, která vám evokuje onen zmiňovaný pocit vlastního bezpečného prostředí, kde byste rádi byli, i když se v tuto chvíli nacházíte daleko od domova. Mobil vložený do gelové vložky na zadní straně flipového krytu zkrátka není jen chladný kus kovu a plastu, neosobní a odtažitý.