Kouzelník Martin kouzlí na dětské párty

Dětská oslava narozenin je vždycky velká sláva v rodině, obzvláště, když dítě dosahuje „zakulaceného“ věku, pak by bylo třeba oslavu něčím vyšperkovat. A my pro vás máme dobrý tip. A jedná se o super překvapení pro děti. Zvláště, když budete pořádat dětskou párty, neváhejte ani na okamžik a pozvěte na párty pravého kouzelníka. Ten dá vaší oslavě ty správné grády! Děti budou nadšené, seskupí se okolo něho a čáryfuk z masa a kostí je nechá i zakouzlit, což bývá součástí programu, tak zvané mikromagie. Ale nejdříve osloví vašeho malého oslavence a zakouzlí jen pro něho a pak spolu s ním. Vaše dítě bude rázem středem pozornosti a náležitě si to určitě vychutná, aby pak mohlo sdělovat svoje nádherné a šťavnaté zážitky svým kamarádům a spolužákům, kteří na oslavu nedorazili a mohli tak litovat, že přišli o báječné překvapení!

dětská párty

Děti prostě milují zázraky a tajemno. Jsou nadšené a věří kouzlům a věří i pohádkám, neřeší, zda je to PRAVDA či NEPRAVDA. Dítě žije tady a teď, a to je na tom to krásné. Tak mu to nekažte a dopřejte svému malému miláčkovi zažít na jeho oslavě narozenin spolu v přítomnosti jeho nejlepších kamarádů a kamarádek tu slast mít mága jen pro sebe a svůj sváteční den.

věštecká koule

Velký mág i naučí všechny děti některým lehčím kouzlům a děti budou si je budou nadšeně ukazovat a „kouzlit“, ani k tomu nebudou potřebovat kouzelnickou hůlku a jiné kouzelnické propriety. Celý průběh vystoupení kejklíře je koncipován jako interakce s dětmi. Všude se bude ozývat dětský bezstarostný a nadšený smích, ale, milí rodičové, věřte, že i vy budete nadšeni. Obzvláště, když uvidíte, že jsou vaše dcerka nebo synek šťastné. A na závěr k velkému úžasu všech přítomných kouzelník vyčaruje každému dítěti zvířátko z balonků, o jaké si řekne.

Takže kouzelnický zážitek pro celou rodinu – kouzelník Martin do každé rodiny!