Levný pronájem dodávky


Dodávky jsou nedílnou součástí každé firmy a jejich využití ve firmách je více než dostatečné. Vždy je dobré mít dodávku po ruce a to jak za účelem odvozu materiálu, tak za účelem odvozu lidí. Pokud však žádnou dodávku nemáte, nemusíte smutnit, v dnešní době existuje firma, která Vám pronájem dodávky zařídí za minimální peníze. Půjčovna dodávek Brno Maxidodávky, je osvědčená firma, která dbá na své zákazníky i svoje automobily.

Tato firma Vám poskytne velký výběr automobilů, který si můžete půjčit a to i na hodinové pronájmy. Díky jejich velkému výběru dodávek, si zde vybere každý zákazník a to i ti nejvybíravější. Na výběr má firma menší, ale i velké vozy a bude jen na Vaší potřebě, jaký vůz zvolíte.

dodávky (2)

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobnosti ohledně cen a také na podrobné informace ohledně dodávek. Dozvíte se, kolik palet je schopné auto odvést, jakou má nosnost, či rozměry. Mezi další informace patří počet míst, motorové vybavení vozu, či zda má dodávka tempomat, klimatizaci, nebo třeba střešní nosič. Samozřejmě tato firma půjčuje také mrazáky, či velké valník, které se hodí na převoz materiálu na stavbu. U mrazáků je prioritou informace o teplotě a to včetně okamžitého tisku. Pokud se chystáte na delší cestu, dívejte se na informace ohledně nezávislého topení, které se Vám v zimě může hodit.

dodávky

Pokud si půjčíte dodávku, můžete se těšit na služby, které jsou započítány v ceně. Jedná se o dálniční známku pro celou Českou republiku, pojištění vozu a to včetně havarijního pojištění. Dále jsou všechny vozy vybaveny GPS zabezpečením, které chrání vůz proti odcizení. Samozřejmostí oproti ostatním firmám jsou neomezené kilometry a také stěhovací technika.

Pokud tedy potřebujete převést nějaký materiál na stavbu, nebo dovést výrobek zákazníkovi, není nic jednoduššího než tento pronájem.