Máte velký náklad, a nevíte, jak s ním hnout?


Jestliže se do vašeho osobního vozu nevejde, pak je jasné, že se neobejdete bez většího automobilu. Třeba takového, který si můžete pronajmout v půjčovně dodávek!

Pronájem automobilu je skvělým řešením v mnoha životních situacích. Byla by hloupost, aby si člověk kupoval obrovské vozidlo jen proto, že ho využije zhruba dvakrát do roka. Vždyť čím je vůz větší, tím je větší i jeho spotřeba a pohyb ve městě je s ním mnohem náročnější – třeba už jen samotné parkování. Navíc, nic takového není potřeba, když máte vždy po ruce praktické místo, kam se můžete obrátit, když nadejde čas.

rychla dodavka

Pronajatou dodávku oceníte opravdu v celé řadě životních situací. Můžete s ní z místa na místo převézt prakticky cokoli. K nejčastějším důvodům pronájmu patří převoz stavebního materiálu a nářadí či strojů na stavbu, převoz nábytku a spotřebičů – ať už nových z obchodu anebo těch starších na sběrný dvůr, anebo třeba převoz velkých hudebních nástrojů. Často se vozidla půjčují i jako náhradní vozy po dobu opravy těch, které jejich majitelům nefungují.

Navíc, když si takový automobil pronajmete, získáte k němu celou řadu výhodných bonusů.

Jistě vás potěší téměř neomezený počet kilometrů v ceně pronájmu. Zdarma můžete denně najet až 500 kilometrů! Ba co víc, v ceně je dokonce i aktuální dálniční známka! A to znamená jediné – nebudete muset složitě volit, jakou cestou se vydáte. Můžete vsadit na svou oblíbenou trasu, ať už vede po dálnici anebo po místních malých silnicích. Můžete jet tou nejkratší, nejrychlejší, anebo naopak pomalou a klidnou cestou, je to jen na vás – máte k tomu ideální podmínky.

dodavka podane ruce

Možná vás příjemně překvapí, že se s vozem můžete vydat klidně i do zahraničí. To vám přijde vhod jak při stěhování na vzdálenou adresu, tak i v případě, kdy chcete s přáteli vyrazit na výlet a vzít s sebou veškerá potřebná zavazadla, třeba i vaše bicykly.

Jedná se o skvělou nabídku pro všechny příležitosti!