Můj koníček je zároveň mou prací


Co je to vlastně fotografie? Obrázek lidí, přírody, domů a stromů, zkrátka něčeho, co chcete zachytit. Každý takovýto obrázek má své vlastní kouzlo. Není jednoduché vyjádřit pocity, chutě a vůně pomocí obrázku, ale bez nich bychom si nemohli připomínat krásné chvíle nebo to, co jsme v minulosti prožili. Proto jsou fotografie tak nesmírně důležité. Připomínají nám, co jsme prožili, připomínají nám radostné a šťastné události a v neposlední řadě působí na naši mysl příjemným dojmem a probouzí v nás krásné vzpomínky.
focení blondýny
Jednou z těchto radostných událostí je i příchod nového človíčka na svět. Každá nastávající maminka je plná emocí a různých pocitů. Připravuje se velmi těžký úkol a její tělo se mění. Je krásné zachytit, jak se zakulacuje bříško. Je to výjimečný okamžik pro každou ženu. To, co teď není vidět, a ukrývá se v našem bříšku, budeme jednou milovat do konce života celým svým srdcem.

Specializace na těhotné ženy, porody, rodiny a děti

Mojí specializací jsou právě těhotenské akty. V oblečení, bez oblečení, s lehkou košilkou, to vše je možné. Záleží na konkrétní nastávající mamince, jak se bude cítit a co si bude přát.
Hledáte vhodného specialistu, který zachytí i kouzelný okamžik, kdy na svět přijde vaše dítě? V tom případě se obraťte na fotografa Zlín. Zachytím tyto kouzelné okamžiky, abyste si je v budoucnu mohli kdykoliv připomenout.
1) Kde působím?
Ateliér se nachází přímo ve Zlíně, proto působíme především v tomto městě, dále v širším zlínském regionu a blízkém okolí.
2) Co je mojí prací?
Zaměřuji se na těhotenské akty. Fotografuji porody a v neposlední řadě celé rodiny i s dětmi nebo pouze děti.
historický fotoaparát

S každou ženou se dá vytvořit jedinečný moment, který se zachytí formou obrázku. Udělejte si na památku pár takovýchto fotek. Budou vám připomínat, jak jste se cítily, jaké to bylo. Čas přeci jen nikdy nevrátíte zpátky, abychom něco v minulosti mohli změnit. Plyne pořád dál a dál a jedinou možností, jak zachytit některé významné momenty jsou právě tyto obrázky.