Na kytaru snadno a rychle

Taky jste vždy milovali tu atmosféru, když někdo u táboráku vytáhl kytaru, a začal vybrnkávat jednoduché tóny, ke kterým se již brzy přidal příjemný a známý zpěv? Říkali jste si někdy, že byste se sami naučili hrát na kytaru, ale jaksi vám to pořád časově nevycházelo, a pravidelné navštěvování kurzů zkrátka není nic pro vás? Na kytaru se můžete naučit i online, hezky z pohodlí vašeho domova, a to v době, která vyhovuje právě vám. Jak?

kytarista v ulicích

Peťanovy kurzy

Peťanovy kurzy na kytaru, jsou vlastně formou výcviku hraní na kytaru jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Jejich výhodou je systém online výuky, který bude vyhovovat všem, kdo mají nějaká časová omezení, nebo nemohou dojíždět. Kurzy jsou vedeny pomocí videí, ve kterých se učí jiný žák, začátečník stejně jako vy, hrát na kytaru, a vy tak nejenže vidíte, jak dodržovat u kytary prstoklad, ale rovněž jaké chyby nedělat, a co ještě potrénovat.

Více o kurzu

Kurz pro začátečníky vás vyjde na 3590Kč, ve kterých jsou zahrnuty 3 hodiny videa v 8 lekcích, plus další potřebné materiály. Vy pak budete trénovat cca 20 minut denně, po dobu osmi týdnů, a naučíte se tak veškeré základy hry na kytaru. Kromě toho se však naučíte s kytarou i zpívat. Tento kurz se od ostatních online kurzů liší právě přítomností studentky, díky níž se vám zodpoví i otázky, které byste si při sledování samotného lektora jistě kladli. Když člověk dělá to, co již dávno umí, připadá mu to jednoduché, a tak je pro něj mnohdy těžší pochopit, že ostatním to tak snadné připadat nemusí. Avšak ve chvíli, kdy sledujete někoho, kdo je na tom stejně jak ovy, pochopíte jak se správně učit, a čemu věnovat pozornost.

hra na kytaru

Co si pořídit?

Rozhodně si musíte pořídit kytaru, protože bez ní by to nešlo. Pokud si však nejste jistí, zda je hra na kytaru to pravé pro vás, a nechce se vám utrácet velké peníze, můžete si kytaru snadno pořídit v bazaru, či od někoho z druhé ruky. Pokud vás hra na kytaru zaujme, pořídíte si pak časem lepší.